Строителен инженер

ЕНЕРГО-ПРО България ЕАД е дружество, специализирано в производство на електроенергия от водноелектрически централи (ВЕЦ). Компанията е основана през 2000 г. и е част от компанията ЕНЕРГО-ПРО Груп, Република Чехия. Понастоящем дружеството е най-големият частен оператор на ВЕЦ в България, като притежава и експлоатира 14 водноелектрически централи с обща инсталирана мощност 167 MW. Нашата цел е да покачим нивото на производителност и да подобрим надеждността на притежаваните от нас ВЕЦ с помощта на професионални и рентабилни инвестиции в рехабилитация и модернизация. Вече разполагаме със стабилност в производствените стойности, постигната чрез отлично техническо обслужване, оптимизация на работата и свеждане до минимум на неотработените водни количества.

ЕНЕРГО-ПРО България АД е международна компания, занимаваща се с експлоатацията на водно-електрически централи и производството на електрическа енергия. Фирмата е собственик на Каскада Санданска Бистрица, Каскада Копринка и Каскада Петрохан , Каскада Пиринска Бистрица и др.
Компанията търси да назначи за района на Санданска и Пиринска Бистрица:
Изпълняващият длъжността Строителен инженер в Санданска и Пиринска Бистрица ще организира, ръководи, контролира и отчита всички дейности по измерванията, поддръжката и ремонта на хидротехническите съоръжения и контролно-измервателните системи и уреди в района на каскадата.
Отговорности:
• Отговаря за организацията и контрола на дейностите по измерванията, поддръжката
и ремонта на хидротехническите съоръжения – лично изпълнява или участва в изпълнението на отговорните дейности и манипулации, свързани с: мониторинг на ХТС посредством контролно-измервателните системи; експлоатация, текуща поддръжка и ремонт на ХТС; изграждане на нови съоръжения; целесъобразно използване на транспортните средства
и строителната механизация.
• Осъществява технически контрол съобразно своята правоспособност и при спазване на действащото законодателство и вътрешнофирмените нормативни документи.
• Разпределя задълженията и отговорностите в структурно звено ХТС според квалификацията
на работещите в него и според производствените нужди, като следи за спазване на производствената и трудова дисциплина, нормите за техническа безопасност, пожарна безопасност и здравословни условия на труд.
• Участва в обучението на персонала в звеното, организира и провежда инструктажи и други мероприятия в съответствие с изискванията за здравословни и безопасни условия на труд при експлоатация на съоръженията и при извършване на различни ремонтни, технологични и производствени дейности.
Изисквания:
• Образователна степен: висше техническо образование или средно специално в някоя от следните професионални области: Хидротехника, Строителство;
• III-та квалификационна група съгласно "Правилник за безопасност при работа в неелектрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по топлопреносни мрежи и ХТС";
• Професионален опит: придобит опит на релевантна позиция ще се счита за предимство;
• Специални умения и личностни качества:
- много добро познаване на хидротехническите съоръжения, техническите им характеристики и режим на работа, контролно-измервателните системи и уреди;
- висока компютърна грамотност, включително познаване на специализиран софтуер с инженерна насоченост и на приложни програми за обработка на резултатите от измерванията на КИС;
- умения за планиране, организиране и контролиране на собствената работа;
- умения за ефективна работа в екип и управление на времето;
- инициативност за намиране и предлагане на нови технически решения, свързани с експлоатация, ремонт и поддръжка на ХТС.
Компанията предлага конкурентно трудово възнаграждение, допълнителни стимули при отлично представяне и възможности за професионално развитие.
Ако проявявате интерес към нашето предложение и желаете да се присъедините към екипа ни, моля изпратете CV до 22.07.2022 Мария Йолдашева
С кандидатстване по тази обява Вие изрично и доброволно предоставяте личните си данни, които са под режим на защита, съгласно Регламент (ЕС) 2016/679.
Тези данни са необходими за провеждането на настоящия подбор и ще бъдат обработени, администрирани и съхранявани от ЕНЕРГО-ПРО за целите на подбора. При наличие на съгласие от Ваша страна, чрез попълване на Декларация, която ви предоставяме в хода на процеса по подбор или с електронно съгласие, личните Ви данни ще бъдат обработвани, администрирани и съхранявани от ЕНЕРГО-ПРО в следващата една година за целите на провеждане на подбори за бъдещи позиции в Компанията.
ЕНЕРГО-ПРО носи отговорност да пази личните Ви данни в пълна конфиденциалност и няма да ги разкрива на трети лица.
Можете да изискате от ЕНЕРГО-ПРО достъп до, коригиране или изтриване на личните Ви данни или ограничаване на обработването на личните Ви данни. Имате право на възражение срещу обработването, както и правото да изискате прехвърлянето на личните Ви данни на трето лице – администратор на лични данни. Имате право на жалба до КЗЛД във връзка с обработването на личните Ви данни. В случай, че обработването на данните се основава на Вашето изрично съгласие, имате право да оттеглите съгласието си за обработване на личните Ви данни по всяко време, като се свържете с Длъжностното лице по защита на данните на Компанията. В случай, че оттеглите даденото от Вас съгласие, не би могло да се реализира провеждането на подбора/бъдещи подбори с Ваше участие. Оттеглянето на Вашето съгласие не засяга законосъобразността на обработването, основано на дадено съгласие преди неговото оттегляне.

June 10th, 2022

Сандански

Административни, Офис и Бизнес дейности