Строителен инженер

“Солвей Соди” АД е един от най-големите заводи за производство на синтетична калцинирана сода в света. Разположен е в промишлената зона на гр. Девня, на 25 км от Варна и 2 км от пристанище Варна – Запад. Калцинираната сода се използва основно за производството на стъкло, перилни препарати, в хартиената и в кожарската промишленост, в металургията.

Солвей Соди АД, Девня, един от най-големите заводи в света за производство на синтетична калцинирана сода, част от международната компания Солвей, търси да назначи:

СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР

Изисквания:
• Висше образование - специалност "Строителство на сгради и съоръжения"
• Професионален опит в управление на строителни проекти - предимство
• Добро познаване и прилагане на нормативните изисквания в строителство
• Владеене на английски език - предимство
• Компютърни умения (MS Office, AutoCAD) - предимство
• Отлични организаторски способности, инициативност и умения за контрол
• Желание за развитие и себедоказване

Отговорности:
• Управление на строително-монтажни проекти (за нови обекти и за реконструкция и рехабилитация на съществуващи обекти) във всичките им етапи:
      o Проектиране - проверка и анализ на документация по проекти
      o Обезпечаване - осигуряване на всички условия за изпълнение на проектите съгласно вътрешни процедури и законови изисквания
      o Изпълнение - ръководство и координиране на одобрени СМР/обекти/ в условия на действащо производство. Подготовка на документи за запитване за оферта, заявки, приемане материали и др.
• Упражняване на цялостен контрол на изпълнението на проекта: срок, бюджет и качество
• Осигуряване на ефективно взаимодействие между проектния екип и подизпълнителите

Компанията предлага:
• Добро заплащане и допълнителни социални придобивки
• Възможност за професионална реализация и развитие
• Осигурен транспорт от и до гр.Варна

Ако се интересувате от тaзи позиция, моля изпратете актуална автобиография не по-късно от 19.08.2022г.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Само поканените на интервю кандидати ще получат обратна връзка.

June 10th, 2022

Девня

Производство