Тухчиев, Чанлиева and Чутурков-2006 logo

Стоковед

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара - "Софарма Трейдинг" АД. Отворихме врати през 2015 г. и днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в 46 града на страната, както и в нашия онлайн магазин.Предлагаме спокойна, отворена и приятелска среда и богата гама от продукти за здраве и красота. Това, което ни отличава е  иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.Нашата мисия е SOpharmacy да стане надежден здравен партньор за цял живот!

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги в България. Част сме от водещата компания на фармацевтичния пазар – "Софарма Трейдинг" АД. През 2015 г. отвори врати първата ни аптека, а днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин. Това, което ни отличава е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.
Стани един от нас, присъедини се към екипа на SOpharmacy в ролята на
Стоковед
Вашите отговорности:
- Проверка, заприхождаване и подреждане на новополучената стока
- Актуализиране на етикети на продукти регулярно и своевременно
- Организация на процеса по трансфер на продуктите между различните обекти и подготовка на съпътстващата документация
- Участие в частични инвентаризации
- Актуализация на партида и срок на годност на продуктите в специализиран софтуер
Нашите очаквания:
- Средно образование
- Опит в обект от сектора с търговия на бързооборотни стоки
- Работа със специализиран софтуер е предимство
- Компютърна грамотност
- Организираност и самоинициатива
Нашето предложение:
- Възможност за работа в удобна за вас локация
- Атрактивно възнаграждение и допълнителни социални придобивки
- Стабилна, сигурна и динамична работна среда
- Възможности за обучения и развитие
- Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива
- Приятелски и подкрепящ екип
- Коректни и изрядни работодателски практики
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности