Имотен Център България 2021 ООД logo

Стажант Брокер

Няма описание

СТАЖАНТ БРОКЕР
Агенция за недвижими имоти "Имотен център - търси стажант-брокер отдел продажби.
Изисквания:
• Желание за успешно развитие в сферата на недвижимите имоти;
• Не е задължителен опит като брокер, ние ще Ви обучим!
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Умение за работа в екип
• Пълен работен ден
ОТГОВОРНОСТИ
• Огледи на имоти;
• Осъществяване консултантската и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти;
• Непрекъснати контакти с клиенти;
• Осъществяване на срещи с клиенти
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Служебен телефон;карта за градски транспорт.
• Непрекъснато повишаване на доходите в зависимост от Вашите резултати, и желания за развитие
• Софтуер с имоти които се продават с наличност от над 30000 имота.
• Приятна работна атмосфера;
• 50 % от успешно завършените сделки.
• Трудов договор
Позицията не е подходяща за студенти редовно обучение.
Ако смятате, че предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще бъдат проведени срещи.
Гарантираме, че личните данни и мотивация на кандидатите ще бъдат запазени в строга конфиденциалност.
Не се колебайте да се свържете с нас! Очакваме Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби