Старши/а Камериер/ка

Няма описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организира и контролира работата на етажни камериери/ки и перално стопанство
- Организира почистването на стаите и общите части на хотела
- Организира ежедневен контрол на дейността на камериерките
- Контролира подмяната на спалното бельо и кърпи в стаите на хотела
- Информира поддръжката на хотела за неизправност на уреди и инсталации в обслужваните стаи
- Ежедневно разпределя работата на камериерките
- Следи за зареждането на тоалетни принадлежности, консумативи, минибар
- Следи за разхода на консумативи, препарати и хотелско бельо на всяка камериерка
- Изготвя заявки за необходими материали и консумативи
ИЗИСКВАНИЯ:
- Минимален 2-годишен опит на подобна позиция
- Организираност, отговорност и прецизност в работата
- Желание за работа
- Умение за работа в екип
- Комуникативност, дискретност, коректност и лоялност
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Позиция в утвърдена, стабилна и развиваща се компания;
- Приятна работна среда;
- Постоянене трудов договор
- Униформа и едно изхранване по време на работа;
- Адекватно заплащане, съобразено с опита и личната мотивация на кандидата.
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Велинград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм