СПЕДИТОР МЕЖДУНАРОДНА АВТОМОБИЛНА СПЕДИЦИЯ с английски език

ОЙРОШПЕД АД е първото българско дружество за спедиция и логистика, създадено след 1990 год. Групата развива следните дейности:- международен автомобилен транспорт (вкл. на групажни пратки) и складова логистика чрез дъщерното дружество ЕУРОСПЕД ЕООД- международен въздушен и морски транспорт, митническо обслужване и складиране чрез дъщерното дружество ЕУРОХЪБ ООД- куриерски услуги и транспорт в България чрез дъщерното дружество ОЙРОКУРИЕР ЕООД- туроператорска и турагентска дейност чрез дъщерното дружество АЗИЯ ХОЛИДЕЙЗ ООД- информационни технологии - софтуерни и хардуерни решения за логистиката, производството и търговията чрез дъщерното дружество ТЕХНИКЪЛ СЪЛЮШЪН ООД- управление и отдаване под наем на офис сгради и сладове, собственост на ОЙРОШПЕД АД- Център за професионално обучение към ОЙРОШПЕД АД

OЙРОШПЕД АД е първото българско дружество за спедиция и логистика, създадено след 1990 год. Групата развива дейности свързани с международен автомобилен транспорт, с приоритет групажни пратки, складова логистика и отдаване на складове и офис сгради под наем, въздушен и морски транспорт и спедиция, включително цели контейнери, митническо обслужване и складиране, куриерски услуги и вътрешен транспорт, информационни технологии (софтуерни и хардуерни решения за логистиката).
Водещите ни ценности в работата са честност в отношенията, уважение към хората и доверие. Разчитаме на работата в екип и отговорността към всичко, което правим.
Търсим да назначим служител на позиция
Работно място: гр. София, бул. Христофор Колумб, 56
Вашите основни задачи ще бъдат:
• да координирате и организирате бързо и качествено оперативните дейности по обработка на запитвания и заявки от клиенти, избор на превозвачи, да следите движението на товарите
• да подготвяте оферти за транспорт по конкретни запитвания от клиенти
• активно да комуникирате с клиенти, партньори и доставчици във връзка с движението на пратките и да подавате навреме информацията към заинтересованите страни
• да организирате транспорта на групажи, частични и комплекти товари по внос и износ с наети камиони
• да договаряте с избраните превозвачи цени и срокове на доставка, съобразно изискванията на клиента - изпращач
• ефективно да групирате пратките и да изготвяте всички необходими транспортни документи
• да фактурирате договорените транспорти и да проследявате плащания от крайните клиенти
• да проучвате тенденциите в сектора и да анализирате пазара
• да се стремите да подобрявате качеството на обслужване на съществуващите клиенти на дружеството и да привличате нови клиенти
• да създавате дългосрочни взаимоотношения с клиентите и партньорите на дружеството
• да участвате в разработването на нови логистични услуги.
Изискванията към вас са:
• свободно да общувате на английски език – писмено и говоримо. Втори език е предимство.
• да имате много добра компютърна грамотност
• опит в областта на автомобилната спедиция
Висше образование е допълнително предимство.
От Вас очакваме:
• да имате отлични организационни умения и да можете да работите в екип
• да можете да вземате бързи и адекватни решения в динамична среда
• да сте проактивни и да имате отлични презентационни умения
• да работите със старание и внимание към детайлите
• да сте коректни и отговорни към поетите ангажименти
• да имате желание за работа и развитие
• да сте стабилна, позитивна и открита личност.
Защо да изберете нас?
Предлагаме Ви:
• постоянна и дългосрочна работа в престижна организация
• професионална и динамична среда
• възможност за обучение и развитие
• трудов договор с пълен осигурителен доход
• допълнително здравно осигуряване
• ваучери за храна
• безплатни топли напитки, вода и плодове
• възможност за карта Мултиспорт.
Ако представената професионална възможност представлява интерес за вас и откривате себе си в отговорностите и задълженията за позицията, можете да ни изпратите актуална автобиография и снимка, като посочвате референтния номер на длъжността.
За интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.
Конфиденциалността е гарантирана. Предоставените данни, тяхната обработка и съхранение ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери