Спедитор - Диспонент

Основна дейсност на Компанията е внос и дистрибуция на висококачествен чист насипен клинкеров цимент. Логистиката се осъществява посредством кораби с партиди от поне над 5 000 т. и влакови композиции. Разполагаме с изграден терминал за разтоварване и съхранение на насипния цимент. Терминалите се намират в Бургас, София и Свиленград, предвиждаме изграждането на още такива в други стратегически точки с цел оптимизация на логистичния процес.

Цемко ЕООД е голяма и утвърдена компания, чиято основна дейност е търговия със строителни материали. За нуждите на нашата спедиция търсим инициативна, организирана, мотивирана, комуникативна и отговорна личност за длъжността Спедитор - Диспонент.
Изисквания:
- Опит в областта на транспорта;
- Умения за водене на преговори;
- Добро владеене на английски език;
- Способност за взимане на ефективни решения под стрес.
- Желание за изграждане на дългосрочна кариера.
Отговорности:
- Организира международни автомобилни превози;
- Води преговори, договаря цени и условия за осъществяване на международни превози;
- Следи за безпроблемно протичане на транспорта;
- Съдейства за разрешаване на възникнали проблеми при превозите;
- Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки.
Ние Ви предлагаме:
- Възможността да станете част от успешен и силно мотивиран екип от млади хора;
- Кариерно развитие в бързо развиваща се компания;
- Въвеждащо фирмено обучение;
- Трудов договор с Цемко ЕООД;
- Конкурентно и навременно възнаграждение;
- Добри условия на труд и дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Месторабота: гр.София ж.к.Обеля 2.
Желателно е кандидатите да разполагат със собствен транспорт /МПС/, тъй като базата се намира в Индустриална зона, и не се обслужва от градски транспорт.
Ако отговаряте на изискванията и желаете да се присъедините към екипа на Цемко ЕООД, очакваме да изпратите Вашата автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери