Спедитор БГ Пазар

Пауър Брандс ЕООД е дистрибуторска компания в сферата на бързооборотните стоки и е дъщерно дружество на VP Brands International - лидер в производството на висококачествени вина и алкохолни напитки. Екипът на компанията се състои от над 200 професионалисти, които работят в звената Продажби, Маркетинг и Логистика.

В момента стартираме подбор за отворена позиция в Логистичната ни база Царацово:

 Спедитор БГ пазар

Основни задължения:
- Планира, организира и координира товаренето и превоза на стоки от заводите производител на Дружеството към логистичен център;
- Организира и контролира изготвянето на маршрутизация с оптимални доставки на стоки към дистрибуторите;
- Участва в процес на търсене на транспортна услуга. Обработва оферти за транспортни услуги;
- Координира и контролира работата на транспортните фирми с които работи;
- Следи, отговаря и администрира документацията по логистичните операции
(Пътни листове, товарителници и др.съпътстващи документи за превоз на стоки);
- Регулярно изготвя графици свързани с логистичната дейност;
- Разрешава казуси и проблеми,възникнали в процеса на транспортиране на стоките;
- Изготвя месечен отчет, периодични справки, доклади, свързани с логистичните процеси и регулярно дава предложения за подобряване ефективността на работа;
- Следи за измененията в нормативната база, касаещи дейността, свежда до знанието на екипа за съответните изменения и контролира правилното им прилагане;
- Отговаря за конфиденциалността при работа с поверителна информация и документи;

Изисквания:
- Висше икономическо или техническо образование;
- Отлична компютърна грамотност-MS Office Excel,Word; Power Point; Internet;
- Работа в ERP (SAP) ; специализиран софтуер за транспортна дейност;
- Работа с транспортни борси е предимство;
- Добро владеене на английски език писмено и говоримо;
- Общо познаване на Закони и Наредби свързани с изискванията за управление на транспортната дейност;
- Умения за работа със срокове и приоритизация на задачите;
- Проактивност и комбинативност;
- Креативни и търговски умения при преговори с клиенти, партньори, превозвачи;
- Отлични комуникативни умения
- Логическо и аналитично мислене
- Свидетелство за управление на МПС

Ние предлагаме:

Предлагаме добро възнаграждение и възможности за професионално развитие в компания №1 в отрасла на Балканите.
Осигурен служебен транспорт.
Въвеждащо обучение.

Очакваме Вашите документи (автобиография и мотивационно писмо) чрез бутона кандидатствай.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби