Спедитор

   Фирма ”ТТЛ” ЕООД е създадена през 2001 г. от специалисти с дългогодишен опит в областта на международните железопътни транспорти. Тя е между водещите български спедиторски фирми, специализирана основно в превозите на петролни продукти, газове под налягане, химически продукти, опасни товари, извънгабаритни и необикновени пратки и всички други видове товари за международен транспорт.    „ТТЛ“ ЕООД притежава “TUV Rheinland”-сертификат и вече повече от 10 години работи по Системата на качество ISO 9001. Тя е член на Националното Сдружение на Българските Спедитори (НСБС), FIATA и CLECAT, на Българската асоциация на собствениците на частни вагони  (BPW – член на  UIP), на Българската търговска и индустриална камара.     Дейността на фирмата включва: 1. Спедиторска дейност: - железопътни и комбинирани транспорти – внос, износ и транзит за/от България от/за Европа и Близкия изток. Имаме договор с „БДЖ-Товарни превози“ ЕООД за централно плащане на навла и добавъчни такси и допълнително споразумение за движение на блок-влакове; - железопътни превози на конвенционални и специализирани вагони от и за Русия и бившите съветски републики. - комбинирани транспорти, съчетаващи предимствата и възможностите на шосеен, железопътен, речен и морски транспорт. Изграденa е връзка между Интермодател терминал София (Dry Port Sofia) и пристанище Солун; - организиране на текуща охрана на транспортните средства в реално време; 2. Консултантска дейност в областта на железопътните транспорти;   3. Поддръжка и ремонт на железопътния състав: - организация по ремонта на вагоните на наши клиенти; - организация по поддръжката на вагоните; - иновация/модернизиране на вагоните според най-новите изисквания на UIC и AVV; 4. Търговска и посредническа дейност: - наемане и отдаване под наем на вагони; - покупко-продажба на вагони, локомотиви и резервни части за тях; 5. Допълнителни дейности, свързани с транспорта и логистиката: - компютърни програми /софтуер/ за изготвяне графика за движение на влаковете; - софтуер за автоматизирано диспечерско управление на движението на влаковете; - софтуер за отчитане изпълнението на реалната влакова работа.    Фирма „ТТЛ“ ЕООД е и мажоритарен собственик във фирма, регистрирана като частен жп превозвач в България.

Фирма ”ТТЛ” ЕООД е сред водещите български спедиторски фирми, специализирана в международните железопътни транспорти. Притежава “TUV Rheinland” сертификат и вече повече от 10 години работи по Системата на качество ISO 9001. Член е на Националното Сдружение на Българските Спедитори, FIATA, CLECAT, Българската асоциация на собствениците на частни вагони, Българската търговска и индустриална камара. През 2020 г. в партньорство с пристанище Солун създава първия в България Сух порт – интермодален терминал, свързан по железница с пристанище.
Във връзка с разширяване на дейността, търсим да назначим „Спедитор“ с месторабота гр. София.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Добро владеене на руски и английски език (писмено и говоримо);
- Опит в сферата на логистиката и работата с митница ще се счита за предимство;
- Организираност, умение за работа в екип и добри комуникативни умения.
Основни задължения:
- Организиране и проследяване на товарни превози;
- Водене на комуникация с превозвачи, клиенти и партньори.
Ние предлагаме:
- Много добро възнаграждение;
- Работа във водеща компания в железопътния сектор.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV чрез jobs.bg.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията за защита на личните данни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности