СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНА ТЪРГОВИЯ

Стара Загора

„Евриком" ЕООД е водеща компания в България в разработването и производството на восъци за различни приложения, производство на парафинови свещи и доставката на парафин и други восъци.
Във връзка с разширяването на дейността си фирмата търси да присъедини към екипа си отговорна личност за позицията
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено висше икономическо или техническо образование;
• Отлично или много добро ниво на владеене на немски или английски език - писмено и говоримо;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office, Интернет;
• Добри комуникационни и организационни умения и прецизност;
• Висока мотивация за работа и професионално развитие;
• Опит в работа с ERP система е предимство;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Разработване и анализ на нови пазари и продукти;
• Постоянна комуникация с клиенти – приемане и обработване на поръчки, уточняване и анализиране на изискванията на клиентите, изработване на оферти;
• Организиране на внос и износ на стоки и материали – изготвяне на необходимите документи, организиране на транспорт и проследяване на целия процес до неговото финализиране;
• Е-търговия със стоки и продукти на фирмата;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Добре организирана работна среда и условия на труд;
• Изрядни трудовоправни отношения;
• Обучение и възможност за професионално развитие;
• Възможност за присъединяване към проактивен екип от специалисти.

Търговия и Продажби