СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И СЧЕТОВОДИТЕЛ

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 година компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.

Фирма МИЛКО ЕООД е компания с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на металообработването и машиностроенето (стругове, фрези, преси, шлифовъчни машини), като през годините се наложи като водеща компания в региона. През 2016 години компанията бе избрана сред петте български компании включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса.
Понастоящем фирма МИЛКО е един от основните доставчици на металообработващи машини в България, като разполага с около 25 000 кв.м. закрита производствена и складова площ.
Във връзка с предстоящите проекти на компанията, както и с увеличаване на производствените и административни мощности, търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа на позицията:
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Администриране и изчисляване на възнагражденията по трудови договори, включително при работа на график със сумирано изчисляване на работното време, както и извън трудови правоотношения и свързаните с тях осигуровки и данъци;
• Водене на отчетността за присъствие на служителите (присъствени форми), отпуски, болнични, нощен и/или извънреден труд;
• Администриране на трудовите правоотношения – изготвяне на трудови договори, допълнителни споразумения към трудовите договори, оформяне на трудови книжки, подаване на уведомления към НАП, декларации 1 и 6, рекапитулации, изготвяне на служебни бележки за доходи, УП 2, УП 3;
• Изготвяне ведомости за заплати, както и произтичащите документи и справки;
• Администрира изрядно трудовите досиета на служителите;
• Изготвяне на платежни документи, издаване на фактури и други счетоводни документи;
• Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи и осчетоводяване на банкови извлечения;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Отлично познаване на трудовото и данъчно законодателство;
• Отлично познаване на нормативната уредба в областта на счетоводството;
• Висше икономическо или средно специално икономическо образование;
• Опит в сферата на ТРЗ минимум 3 години - опит с програмен продукт „Бизнес навигатор“ е съществено предимство;
• Много добра компютърна грамотност – MS Office с отлично владеене на excel;
• Прецизност, аналитично мислене и внимание към детайла;
• Висока степен на лоялност и конфиденциалност;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Възможност за работа в успешна и перспективна компания на Българския и световен пазар;
• Много добро възнаграждение, спрямо образованието и професионалния опит;
• Възможности за личен принос и творчески почерк;
• Среда с изявени етични ценности и свобода за изява на личния потенциал;
• Коректни трудови отношения с възможност за дългосрочна трудова заетост;
• Развитие на професионалния капацитет с интересни и динамични задания;
• Осигурени отлични условия на труд;
• Обучение и професионално развитие;
• Работа в екип от професионалисти;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информираме Ви, че Mилко ЕООД е регистрирано като администратор на лични данни. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни, във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Милко ЕООД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че Милко ЕООД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.

June 10th, 2022

Асеновград

Административни, Офис и Бизнес дейности