СПЕЦИАЛИСТ ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА

Няма описание

"БИСОФТ" ЕООД е софтуерна фирма, специализирана в разработката и внедряването на интернет базирани бизнес приложения. Във връзка с развитието на нашия бизнес и разширяването на дейността ни, търсим компетентна и мотивирана личност за позицията „Специалист по поддръжка на компютърни системи и мрежи”.
Основни задължения:
- пре/инсталиране и поддръжка на операционни системи - Windows и LINUX;
- настройване и обслужване с консумативи на периферия - принтери, скенери, факс машини, копири и др.
- настройване, промяна и ъпдейт на драйвери;
- антивирусна профилактика;
- наблюдаване, оптимизация и преинсталиране на компютърен хардуер;
- изграждане на компютърни мрежи;
- усвояване на нова материя и използването й при извършването на описаните задължения;
Изисквания:
- подходящо обучение за извършване на описаните задължения;
- организираност, отговорност;
- умения за работа в екип;
- умения за работа с клиенти;
- желание за усвояване на нова материя;
- владеене на английски език на работно ниво;
- шофьорска книжка;
Предимства:
- предишен опит на същата или подобна позиция;
- възможност за пътуване;
Ние Ви предлагаме:
- работа в екип от професионалисти;
- твърда заплата;
- осигуровки;
- пълен работен ден;
- служебен мобилен телефон;
Ако позицията Ви интересува, моля изпратете CV и мотивационно писмо. Желателно е мотивационното писмо да включва информация за очакванията Ви от фирмата, както и желаното от Вас възнаграждение. Само одобрените по документи кандидати ще получат отговор.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности