Специалист Търговия

Ние в Милара Интернешънъл непрекъснато градим върху богата си история от механичен дизайн и производство, приложени в автоматизацията и създадени от професионален екип от инженери и учени. Вярваме, че сме добри в целия процес - от конструкционния материал до прецизно изработения детайл или произвдената и тествана автоматизирана система. Всичко това под строгото наблюдение на нашия отдел “Технологичен Контрол”. Милара е сертифицирана по ISO 9001 за качество на продукцията.Милара е водещ световен производител на автоматизирани полупроводникови роботи и машини, както и механични компоненти. Други продукти и услуги на Милара са: стенсил принтери, поръчков дизайн и производство за множество индустрии, отливки, полупроводникови производствени и сортиращи системи.В Милара вярваме, че най-важните ценности за работа включват решителност, отдаденост, уважение, стабилност, непрекъснато развитие и силна екипна работа.

Милара Интернешънъл разработва и произвежда ръчни, полуавтоматични и напълно автоматизирани стенсил принтери, диспенсери, роботи за полупроводниковата индустрия. Фирмата изработва детайли от алуминий, стомана и различни технически пластмаси.
От 2019 г. Милара Интернешънъл ООД е на пазара и с електромобили.
За динамичното развитие на компанията и допълването на колектива, ние търсим:
СПЕЦИАЛИСТ ТЪРГОВИЯ
Основни изисквания:
- Много добро владеенe на английски и/или немски език.
- Висше техническо образование. Познания в икономическата сфера ще се считат за предимство.
- Професионален опит най-малко 3 г. на подобна позиция.
- Отлична компютърна грамотност (Microsoft Office, особено Excel).
- Аналитично мислене, организираност, готовност за поемане на отговорност при изпълнение на служебните задължения.
-Комуникативност и способност за работа в екип.
Основни задължения:
- Ежедневна работа с ERP за отразяване на извършените дейности.
- Участва в процесите, свързани с търговската дейност на фирмата.
- Подготвя и обработва документи за организиране на доставки и транспорт от страната и чужбина.
- Подготвя и изпраща запитвания за оферти.
- Подбира оптимални продукти от гледна точка на цена, качество и срок на доставка.
- Администрира поръчки и заявки към доставчици и следи за срока за тяхното изпълнение.
- Води търговската кореспонденция с контрагенти на фирмата.
- Изготвя справки за ръководството.
- Изчислява себестойност на изделия.
Ние Ви предлагаме:
- Възможност за работа в млад и динамичен екип.
- Отлична работна среда.
- Работа на трудов договор.
- Дългосрочна реализация.
Ако отговаряте на посочените изисквания и имате желание да станете част от екипа ни, може да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография и снимка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.
Работим при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби