Специалист Реклама

Фирма Климаком ЕООД търси амбициозен и креативен кандидат за атрактивна позиция.
Изисквания:
•Висше образование;
•Задължително владеене на английски език - писмено и говоримо;
•Опит в създаване, управление и оптимизиране на рекламни кампании;
•Опит в планиране на интернет активности/дигитален маркетинг;
•Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint).
Отговорности:
•Обобщаване и анализиране на информация;
•Възможност за създаване на качествено писмено съдържание за публикации в социалните мрежи, уебсайтове, блогове;
•Да се създават отчети с резултати от кампаниите, да се следи трафика на уебсайтове и т.н..
Лични качества:
•Мотивиран, лоялен, прецизен и отговорен човек с добри комуникативни умения и способност за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
•Приятна работна атмосфера в приятелски екип;
•Конкурентно възнаграждение;
•Международна среда на контакти;
•Трудов договор с фирма Климаком ЕООД.
Забележка: Очакваме Автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
EN version
ClimaCom Ltd. is looking for an ambitious and creative person for an attractive position.
Requirements:
• Higher education;
• Compulsory knowledge of English - written and spoken;
• Experience in creation, management and optimization of advertising campaigns;
• Experience in Internet activities planning/digital marketing;
• Computer literacy (Word, Excel, PowerPoint).
Responsibilities:
• Summarizing and analyzing of information;
• Ability to create quality written content for publications on social networks, websites, blogs;
• Making reports based on campaign results, website traffics, etc…
Personal skills:
• Motivated, loyal, precise and responsible person with good communication skills and ability to work in a team.
We offer:
• Pleasant working atmosphere in a friendly team;
• Competitive remuneration;
• International environment of contacts;
• Contract with ClimaCom Ltd.
Note: Only approved candidates with CV and a recent photo will be invited for an interview.

София

Административни, Офис и Бизнес дейности