Специалист ПТО в строителството

Няма описание

Фирма „Главболгарстрой“ търси да назначи Специалисти ПТО в строителството:
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Висше техническо или строително образование
• Професионален опит - не по-малко от 2 години;
• Познаване на нормативната уредба в детайли;
• Опит в работа с техническа документация;
• Опит в планиране и отчитане на строителството;
• Kомпетентност в сферата на ценообразуване и актуални стандарти в строителството;
• Много добро владеене на Microsoft Office, AutoCAD; Building Manager;
• Добро владеене на английски език писмено и говоримо;
• Прецизност и последователност;
• Оперативни и аналитични умения.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Участва в изготвянето на документацията при участие на фирмата в тръжни процедури;
• Организира, отчита и осъществява контрол на СМР на обекта;
• Следи за изпълнението на линейните графици;
• Следи за работата на подизпълнителите;
• Изготвя количествени сметки;
• Изготвя актове за извършени работи;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Възможност за лична и професионална изява;
• Дългосрочно и перспективно сътрудничество;
Нашето предложение:
• Работа на постоянен трудов договор
• Редовно и коректно заплащане
Компанията предлага:
• Работа в разрастваща се фирма с млад и професионален екип
• Коректни условия на труд и стимулиращo възнаграждение
Месторабота: Обект на фирма „Главболгарстрой“ , гр. Пловдив
Лице за контакти: инж. Георги Акбашев
тел: 0885 118 961

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери