ГЛОБЪЛ ИНВЕСТМЪНТ ПРОПЪРТИС ЕООД logo

СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Няма описание

Строително - инвестиционна компания, специализирана в сферата на жилищното строителство, ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ СПЕШНО СПЕЦИАЛИСТ ПТО.
Основни изисквания:
- Компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word, Project, Outlook ), AutoCAD;
- Динамична и отговорна личност с аналитични способности;
- Висше строително образование;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Опит на подобна позиция - минимум 2 години;
- Шофьорска книжка кат. В;
Основни задължения:
- Изготвяне на технически и ценови предложения- проверява и контролира офертни цени;
- Изготвя количествени сметки, количествено стойностни сметки и анализни цени;
- Изготвяне на бюджети и графици;
- Отчитане на разходите за изпълнение на строителството;
- Поддържа актуална информация за разходите на обектите;
- Изготвя Актове за извършените СМР;
- Проверява извършените СМР от страна на работници и подизпълнители;
- Извършване на кореспонденция с техническите ръководители, подизпълнители, строителен надзор, доставчици;
Компанията предлага:
- Целогодишна и дълогсрочна заетост
- 5 дневна работна седмица
- Отлични условия на труд
- Атрактивно възнаграждение на трудов договор с пълни осигуровки
- Възможност за професионално развитие в екип от професионалисти в сферата на строителството.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка, само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности