Специалист продуктово описание - модни дрехи и аксесоари за онлайн магазин

Пловдив

Dressyou bg е развиващ се онлайн магазин в сферата на търговия на мода секънд хенд и аутлет.
Предлага селектирани дрехи и аксесоари втора употреба и аутлет с високо качество и доказан произход от Западна Европа. Работи в България и Румъния и планира навлизане на нови пазари.
Във връзка с разрастване на дейността Армадиа ЕООД обявява свободна позиция за:
Основни функции и задължения:
- Изготвя, въвежда и публикува продуктово текстово описание на артикулите в онлайн магазина;
- Ценообразуване съгласно ценовата политика на компанията;
- Изготвя отчети и справки за нуждите на Мениджъра;
- Извършва и други конкретно възложени задачи, свързани с изпълнението на длъжността.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Познаване на популярни световни марки дрехи и аксесоари;
- Познаване на ценовите категории на модните марки;
- Усет и умение да разпознае бързо качеството на продуктите;
- Умения бързо да различи марка, да определи размер, сезон и типа дрехи/ аксесоари.
- Средно образование;
- Трудов стаж – не се изисква;
- Средно ниво владеене на английски език;
- Добри компютърни познания и опит с MS Office
- Способност да постига поставените цели;
- Ангажираност към работата;
- Отговорна инициативна личност, творчески и социални умения, способност за работа в екип.
Предимство би било:
- Да започнете работа в рамките на 2 /две/ седмици;
- Опит и умения за работа с платформи за Online shopping;
- Предишен опит в онлайн магазин за дрехи/обувки/аксесоари;
- Шофьорска книжка, кат. B;
- Умение за работа с Adobe Lightroom, Photoshop.
Ние Ви предлагаме:
- Работно място в нов и модерен офис;
- Работа в млад, мотивиран и усмихнат екип;
- Трудов договор и фирмено обучение;
- Работно време: 08:00 - 16:30 часа (пон-пет);
- Безплатен транспорт до работното място.
От Вас очакваме:
- Актуална автобиография;
- Актуална снимка.
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност. Предоставените данни са лични и са защитени според смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби