Специалист "ПРОДАЖБИ"

Няма описание

Алианц България е част от световния лидер Allianz SE с представителства в над 70 държави и над 85 милиона клиенти.
За офиса си, намиращ се в гр.Пловдив, имаме три свободни позиции за Специалист "Продажби".

Изисквания:
Завършено висше образование /или завършен трети курс семестриално/;
Отлични комуникационни умения;
Умения за работа в екип;
Представителност;
Опитът в търговията и финансовата сфера ще се считат за предимство;

Задължения:
Обслужване и привличане на клиенти;
Постоянно обучение в съответствие с въвеждането на нови продукти;
Работа на пълен работен ден и изпълнение на зададени цели.
Какво предлагаме ние:
Работно място в офиса с най-високи резултати в страната;
Ясни правила на възнаграждение и кариерно израстване;
Фирмено обучение;
Работа по иновативна програма със стартово възнаграждение от 1000 лв + атрактивни бонуси при постигане на целите.
За да кандидатствате, изпратете автобиография и актуална снимка. Конфиденциалността е гарантирана от ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности