Специалист поддръжка на ERP система

Няма описание

Повече 25 години „TEODOR” е водеща българска фирма, която създава завършена мъжка визия и търси мотивиран професионалист за длъжността:
Специалист подръжка на ERP система
Отговорности:
• Поддържане на фирмените процеси в ERP системата - производствени, складови, счетоводни, логистични, структура от базата данни, както и разрешаването на проблеми, свързани с тях;
• Създаване и документиране на нови функционалности и нови структури с информация в ERP системата, свързани с подобрение на работата на служителите;
• Създаване на рестрикции и настройка на права в системата;
• Обучение и оказване на помощ на потребителите;
• Проследяване, актуализиране, създаване на цени и промоции към продукти;
• Доставка на всички нови продукти в системата;
• Замени и рекламации в ERP системата;
• Създаване на номенклатури;
• Създаване на име, описание и други стойности на сайта;
• Качване на снимки в ERP системата.
Изисквания:
• Висше образование;
• Практически опит на сходна позиция;
• Много добри познания по ERP системи ;
• Английски език
• Компютърна грамотност, Microsoft Office и т.н.;
• Добри комуникативни умения;
• Аналитичност, систематичност, организираност;
• Умения за работа в екип;
• Шофьорска книжка ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
• Трудов договор, постоянен и дългосрочен ангажимент;
• Работа в млад и амбициозен екип;
• Възможност за развитие в динамична и конкурентноспособна компания.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Плевен

Търговия и Продажби