Специалист обслужване на клиенти

"Кредит Тайм" ЕООД е небанкова финансова институция с разнообразно продуктово портфолио, вписана под номер BGR0355 в Регистъра на БНБ.Екипът на "Кредит Тайм" ЕООД се състои от професионалисти с дълъг стаж и опит в областта на потребителското кредитиране.Кредит Тайм е на пазара за потребителско кредитиране, защото:- смятаме, че клиентите заслужават най-доброто обслужване- създаваме продукти, които са добро финансово решение- ценим екипния си дух и създаваме вдъхновяващата работна среда.

Кредит Тайм" ЕООД е небанкова финансова институция с разнообразно продуктово портфолио, вписана под номер BGR0355 в Регистъра на БНБ. "Кредит Тайм" ЕООД е Администратор на лични данни.
Изисквания към кандидата:
- Висше или средно образование;
- Мотивирана и отговорна личност;
- Прилагане на установения продажбен процес и практики, спрямо установените документи и отчетност.
- Прилага и спазва Риск политиката на компанията, запознава се своевременно с измененията й.
- Следва процедурата за навременно плащане вноските на Клиентите
- Комуникацията с клиенти и свързани лица се осъществява съгласно Правила при осъществяване на контакт с клиенти.
- Спазва Адмистративни и други разпоредби, касаещи работата му,
Вашите отговорности:
- Търсене на личен контакт с потенциални клиенти и подробно разясняване на условията по заемните продукти;
- Установяване на контакт с потенциални клиенти по телефона и уговаряне на лични срещи с тях, на които подробно да разясняват условията по заемните продукти;
- Рекламиране и предлагане на продуктите;
- Разпространение на рекламни материали;
- Обслужване на централизираните рекламни канали;
- Привличане на Клиенти и служители в компанията;
- Отговорност към репутацията и имиджа на Компанията.
- Кандидати с опит над една година ще бъдат разглеждани с предимство
Ние предлагаме:
- Обучение и повишаване на квалификацията;
- Най - доброто трудово възнаграждение за сектора;
- Отлично допълнително възнаграждение;
- Работа в динамичен и млад екип;
- Възможности за дългосрочно професионално развитие.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография. С предимство ще се разглеждат кандидатурите с опит в небанковата сфера
Ние обработваме предоставените доброволно от Вас лични данни при кандидатстване за отворените ни позиции, при стриктно спазване на законодателството за защита на личните данни и Общия регламент за защита на данните (ЕС) 2016/679.
Предоставените данни в изпратената от Вас автобиография се обработват с цел подбор на персонал за позицията, по която кандидатствате и не се предоставят или споделят с трети страни.
Личните Ви данни ще бъдат изтрити в срок до 1/един/ месец след приключването на подбора за отворената позиция, за която Вие кандидатствате, освен ако не сте одобрен/а за позицията и с Вас не е започнал процес по сключване на трудов договор.
При въпроси, свързани със съхранението и обработката на вашите лични данни, както и при необходимост от корекция на личните Ви данни, може да се свържете с нас по и-мейл

June 10th, 2022

Карлово

Административни, Офис и Бизнес дейности