СПЕЦИАЛИСТ МЕЖДУНАРОДНА ЛИКВИДАЦИЯ

„Застрахователно дружество Евроинс” АД Празнуваме 20 години заедно!  "Застрахователно дружество Евроинс" АД („ЗД Евроинс”АД) присъства активно на българския  застрахователен пазар вече 20 години. Дружеството е част от „Евроинс Иншурънс Груп” АД - една от най-големите независими застрахователни групи оперираща в Централна и Източна Европа. Марката „Евроинс” е представена в осем европейски държави - България, Румъния, Северна Македония, Гърция, Италия, Испания, Полша,Чехия, както и в Русия, Украйна, Беларус и Грузия. Търговският модел на компанията е насочен към предлагането на пакетни застрахователни продукти, покриващи широк спектър от рискове и осигуряващи комплексно застрахователно обслужване на клиентите. Дружеството разполага със собствена  мрежа от точки за продажба, широко разгърната на територията на цялата страна и с утвърдено присъствие в основните областни и административни центрове. "Застрахователно дружество Евроинс" АД  има представителства в над 87 града и работи с над 4000 посредници. Корпоративната социална отговорност на „ЗД Евроинс” АД е част от бизнес стратегията на дружеството. Тя обхваща политики спрямо околната среда, спорта, образованието и изкуството на регионално, национално и международно ниво.

"ЗД ЕВРОИНС" АД, динамично развиваща се застрахователна компания – Акционерно дружество част от ЕВРОИНС ИНШУРЪНС ГРУП.

"ЗД ЕВРОИНС" АД е една от първите застрахователни компании на българския пазар.

Компанията е с дългогодишна история и установени традиции в областта на застраховането. Търговският модел на компанията е насочен към предлагането на пакетни застрахователни продукти, покриващи широк спектър от рискове и осигуряващи комплексно застрахователно обслужване на клиентите.

Компанията търси да назначи:

Задължения и отговорности:

  • Разглежда и дава  становища по преписки за неимуществени и / или имуществени щети, по полици Гражданска отговорност на автомобилисти за събития настъпили в чужбина;

  • Одобрява щети в рамките на персоналните оторизации;

  • Спазва срокове за обработка на щетите;

  • Изготвя справки необходими за финансовите отчети на Дружеството;

  • Извършва превод от / на английски език на постъпила специализирана документация.

Изисквания:

  • Висше образование, подходящо за посочената позиция ( техническо, застраховане);

  • Много добро владеене на английскии език – разговорно и на работно ниво;

  • Енергична и мотивирана за работа личност с желание за развитие и придобиване на нови знания;

  • Комуникативност и работа в екип;

  • Отлични познания по MS Office пакет и Internet;

  • Отговорност и лоялност.

Ние Ви предлагаме:

  • Интересна и динамична работа в стабилна застрахователна компания;

  • Възможност за работа в екип от професионалисти;

  • Обучение и възможност за развитие;

  • Добро възнаграждение;

  • Социален пакет.

Приятелската атмосфера, въвеждащото обучение и навременното заплащане са малка част от фирмената ни култура, с която ще имате възможност да се запознаете, ставайки  част от нашият екип!

Ако подобно предизвикателство отговаря на Вашите професионални интереси, моля  изпратите автобиография с актуална снимка.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни, които ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора за тази позиция.

Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби