Специалист Логистика

Няма описание

Фирма АРИЕТЕ БГ е член на международната ARIETE GROUP. Постоянният обмен на дългогодишен опит и иновации в областта на логистиката, складовата дейност и производството е основата, която ни дава възможност да осигурим услуги с високи стандарти, прозрачност и надеждност.
Във връзка с предстоящо разширяване на дейността в производствената ни база в гр. Хасково търсим да назначим
„Специалист логистика“.
Основни задължения и отговорности:
- Планиране и осигуряване на доставките на входящи материали за поверените му проекти на база регистрираните поръчки за готова продукция;
- Работа със SAP;
- Изготвяне на справки и репорти относно логистичната дейност за нуждите на управлението при необходимост;
- Класифициране и съхраняване на документи и архивни материали;
- Административна и логистична подкрепа на служителите в отдела при необходимост.
Изисквания:
- Отлична компютърна грамотност - MS Office;
- Опит в сферата на логистиката е силно конкурентно предимство;
- Предишен опит със SAP е силно конкурентно предимство;
- Способност за работа в екип и отлична организираност;
- Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Отговорност и високо ниво на самодисциплина;
- Отлични комуникативни и умения;
- Владеенето на английски език на добро работно ниво е необходимост;
Ние ви предлагаме:
- Възможност и перспективи за професионално развитие в динамично развиваща се компания в областта на автомобилното производство;
- Коректно и редовно заплащане на договореното възнаграждение;
- Дългосрочна заетост;
- Трудов договор с Ариете БГ ООД съгласно всички изисквания на КТ и реални осигуровки на пълен работен ден;
- Работа в интелигентна и динамична среда;
- Входящо и последващо обучение във връзка със служебните задължения.
- При нужда от допълнителна информация тел.за връзка 0877696796
Необходими документи:
Автобиография с актуална снимка

June 10th, 2022

Хасково

Производство