Специалист логистика

Няма описание

ПЛАНЕТ ШИПИНГ ЕЙДЖЪНТ ЕООД е митническа агенция, която оперира на пазара за внос на алкохол.
С цел разширяване на екипа, си търсим Специалист Логистика.
Задължения и отговорности:
- Организира работния процес - доставката, обработването и експедирането на стоката.
- Контролира документално складовата наличност.
- Осигурява необходимите при внос документи и представлява фирмата пред митническите власти във връзка с освобождаването на вносните стоки на митница.
Изисквания:
- Висше образование.
- Компютърни умения - работа с MS Office (задължително Excel).
- Владеене на английски език на работно ниво.
- Опит на подобна длъжност.
- Умение за работа в динамична среда.
- Способност да организира работата си по приоритети и спазване на крайни срокове.
- Шофьорска книжка.
Ние предлагаме:
• Фирмено обучение и развитие на Вашите компетенции.
• Отлични условия на труд и страхотен екип.
• Работно време от понеделник до петък.
• Почивка на всички официални празници.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД. Ние гарантираме пълната конфиденциалност на Вашата кандидатура.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности