Специалист Доставки и Продажби

Няма описание

I. Предмет на дейността на компанията “Сиана Електрик” ЕООД
„Сиана Електрик“ ЕООД основана през 1992 г. и специализирана в доставките на промишлено електро и енергооборудване, директно от завод-производител.
“СИАНА ЕЛЕКТРИК” ЕООД е официален представител на водещи заводи-производители в Русия, Украйна,Чехия, Германия и други държави.
“СИАНА ЕЛЕКТРИК“ ЕООД е натрупала солиден опит в доставка на широка продуктова гама за следните отрасли:
• Атомната енергетика и топлоенергетиката
• Миннодобивната промишленост и металургия
• Нефтохимическата промишленост
• Електроразпределителни дружества в страната.
В “Сиана Електрик” ЕООД са внедрени интегрирани: Система за управление на качество; Система за управление на околната среда ; Система за управление на здравето и безопасността в съответствие с изискванията на международните стандарти ISO 9001:2015; ISO 45001:2018; ISO 14001:2015:
II. ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ изискванията:
• Образование: Висше техническо или икономическо.
• Владеене на езици: Руски език - свъбодно, писмено и говоримо.
Български език - писмено и говоримо.
• Умение за работа с офис техника: Принтер, скенер, факс.
• Добра компютърна грамотност: Word, Excel, Power Point, Outlook.
• Предимство: Валидната шофьорска книжка - категория "B"

Важно!
Няма да бъдат разгледани СВ-тата на кандидатите с юридическо, педагогическо, туризъм, музикално и художествено образование.
III. Основни задължения:
• Писмена и устна комуникация с клиенти и доставчици.
• Изготвяне на документи за участие в обществени поръчки в ЦАИС ЕОП, Negometrix.
• Друго
IV. Предимство:
• Образователно квалификационна степен - Магистър "Инженер"
• Работа с технически каталози и чертежи
• Знание на ЗОП и ЦАИС ЕОП.
• Опит в обществени поръчки в ЦАИС ЕОП.
V. Предложение:
• Възнаграждение: от 2000лв.
• Сключване на трудов договор: 8 часа; 5 дни в седмица; годишна полагаема отпуска; почивка по време на национални празници.
• Здравни и социални осигуровки на пълна работна заплата.
• Стандартно работно време. Събота и неделя – са почивни дни.
• Социални бонуси:
- Безплатна карта за градски транспорт;
- Служебен телефон.
• Бонус схема, зависеща от лично представяне и резултати от дейността на компанията.
• Дългосрочна заетост.
Ако проявявате интерес, моля да изпратите задължителните документи:
- CV с мотивационно писмо, телефон и e-mail за връзка.
- актуална снимка;
- референции от бившите работодатели са предимство.
Кандидатите ще бъдат поканени на интервю , по имейл, в офиса ни:
София, бул.“България“ №81 вх.В, ет.2 офис 6 (входа е от другата страна на булеварда,
до Първа Инвестиционна Банка-ПИБ)
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията ЗЗЛД и Общ регламент за защита на личните данни GDPR, в сила от 25.05.2018г. за целите на настоящия подбор.
Личните данни ще бъдат обработвани само за целите на настоящия подбор и няма да бъдат предоставяни на трети лица.
С подаването на Вашата кандидатура Вие давате Вашето свободно изразено, конкретно, информирано и недвусмислено съгласие данните да бъдат събирани, обработвани, съхранявани съгласно гореописаните цели за посочения период.
Благодарим за проявения интерес!
Очакваме инициативни, изпълнителни и отговорни нови колеги!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности