Специалист, дистанционни продажби

„ВЮРТ-България” ЕООД е част от водещия немски концерн Würth Group, ориентиран към директните продажби на крепежни изделия, монтажна техника, електрически, пневматични и ръчни инструменти, техническа химия, лични предпазни средства и други. Концернът е основан през 1945 г. в Германия и към момента обединява 400 компании в 86 държави, с повече от 70 000 служители по цял свят и с продуктова гама от над 125 000 артикула. Обслужваме повече от 2,9 милиона клиенти навсякъде по света, доверили се на гарантирано високото качество на нашите продукти. В България сме от над 25 години, през които непрестанно се развиваме. Нашият търговски подход се базира на директен контакт с клиента и индивидуални и иновативни технически решения.

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 70 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на над 125 000 продуктов асортимент. Предлаганите от нас артикули намират своето приложение в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.
Историята на Вюрт България започва през 1993г. Към днешна дата компанията работи ежедневно с над 20 000 клиента. Екипът ни се състои от истински професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.

Във връзка с развитието на отдел Телемаркетинг, Würth търси своите нови колеги, които да се присъединят към екипа на позиция: Специалист, дистанционни продажби.

Ако искате да работите, да учите и да напредвате, усещате, че търговията е Вашето призвание, мотивирани сте от постигането на професионални цели и резултати, то ние сме подходящият партньор за Вас!

Ежедневните ви задачи ще включват:

  • Контакт с клиенти на дружеството по телефон, с цел отправяне на търговски предложения, съобразени с техните нужди и потребности;

  • Осъществяване на директни продажби и повишаване на клиентската удовлетвореност;

  • Консултация и запознаване на клиентите с предимствата на различните ни продукти;

  • Приемане и оформяне на поръчки от клиенти на дружеството по телефон или имейл;

  • Администриране на продажбения процес - издаване и изпращане на сертификати, декларации, кредитни известия и др.;

  • Стимулиране на клиентския интерес чрез изтъкване на ползите от използването на продуктите, предлагани от Вюрт-България;

  • Ежедневна работа с ERP система;

Какво е нужно:

  • Мин. завършено средно образование;

  • Отлични комуникативни умения;

  • Мотивация за постигане на резултати;

  • Способност за екипна работа в бизнес среда;

  • Много добра компютърна грамотност;

  • Инициативност и позитивна нагласа;

  • Желание за професионално развитие и подобряване на личното представяне;

Какво предлагаме:

  • Трудов договор с реални осигуровки;

  • Комуникативна локация в един от бизнес парковете на града;

  • Комфортна и мотивираща работна атмосфера;

  • Възможност за работа в динамичен, разрастващ се екип;

  • Едномесечна обучителна програма, заплатена от работодател;

  • Реален шанс за професионално израстване и изграждане на кариера в голям международна компания с утвърдени корпоративни стандарти;

  • Мотивиращо стартово работно възнаграждение + бонус за представяне;

  • Допълнителни социални продобивки като служител на компанията;

Ако се припознавате в описания профил, ще се радваме да получим Вашето актуално CV със снимка.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа във "Вюрт България" ЕООД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД).

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби