Специалист дигитална търговия

East Enterprise LTD. е известен български търговец на едро и дребно. Специализирани сме във вноса и дистрибуцията на широка категория стоки за дома – декорация, кухненска посуда, сувенири и сезонни подаръци.
Имаме над 20 години опит и широка верига магазини в цяла България с марката S-Gifts. Богатата гама от продукти може да ви предложи перфектните подаръци за всякакви поводи и събития.
Сега East Enterprise допълнително разширява бизнеса в България и Европа и търси специалист по дигитални продажби, който да се присъедини към нашия екип със следните отговорности и изисквания:
Основни отговорности:
• Иницииране на стратегии и методологии за онлайн продажби за постигане на целта/квотите за продажби
• Изграждане и развитие на онлайн платформи на базата на съществуващите чрез различни мултимедийни канали
• Отговорност за управлението на акаунти в България, а също и в европейските страни, включително подписване и подновяване на договори, онлайн продажби, подготовка на рекламни материали.
• Поддържане и по-нататъшно развитие на клиентска бази данни в съответствие с нарастващите цели за продажби
• Работа в тясно сътрудничество с различни отдели като счетоводство, магазини и склад.
• Управляване на екипа за дигитални продажби
Изисквания:
• Свободно владеене на английски език- писмено и говоримо
• Висше образование
• 3 години съответен опит – рекламни продажби и дигитален маркетинг
• Опит с популярни онлайн платформи и мултимедийни канали
• Ефективно създаване на копирайтинг
• Добри умения за SEO оптимизация
• Опит в управлението на логистиката
Основни компетенции:
• Добър плановик и добре организиран
• Експедитивност и умение за създаване на мотивация
• Инициативност и готовност за израстване
• Отлични комуникативни умения – устно и писмено
• Отлични лидерски качества,способност за оказване на влияние, междуличностни умения, добър екипен играч.
Ние предлагаме:
• Трудов договор
• Възможност за професионално развитие
• Базова заплата и бонусна схема свързана с лични и екипни резултати
• 5 дневна работна седмица, работно време - 8:30-16:30 пн-пет
• Отлична работна среда
• Дългосрочна заетост
Ако това звучи като нещо, което ви интересува, ще се радваме да се срещнем!
Всички заявления ще бъдат обработвани при най-строга конфиденциалност.
Моля, обърнете внимание: само с избраните кандидати ще се свържем за по-нататъшни стъпки.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби