Специалист –ценообразуване,остойностяване и отчитане

Няма описание

„Сентра“ ООД e българска иновативна компания, работeща в областта на информационните технологии, телекомуникациите, интелигентните градове и домове. Ние сме системен интегратор, като предлагаме различни софтуерни и хардуерни решения за мониторинг и управление на процеси и системи.
Във връзка с развитието ни като компания и амбицията ни да имаме най-добрия екип, търсим нов ключов персонал.
За позицията „Специалист – ценообразуване, остойностяване и отчитане“ търсим експерт, който да притежава следните личностни и професионални качества:
• Ангажираност към работата;
• Сериозност в изпълнението на задачите и спазване на качество в срок;
• Мотивираност и желание за усъвършенстване и научаване на нови познания;
• Отговорност, лоялност и дискретност;
• Умение да работите в екип;
• Адаптируемост за работа в динамична среда;
• Желание за нови допълнителни знания и умения, както и проявяване на инициативност.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Завършено висше техническо образование;
• Професионален опит минимум 2 години при подготовката на документация за участие в обществени поръчки, подготвяне на анализи, количествено-стойностни сметки и други;
• Задълбочени познания за разходните норми в строителния сектор;
• Познаване на нормативните уредби на ЗОП и ЗУТ;
• Умения за работа със софтуер – MS Office, CAD-платформи, ценообразуващи програми.
Какво включват Вашите задължения като част от нашия екип?
• Подготовка на ценови предложения в съответствие с всички законови разпоредби, наредби и технически спецификации, свързани с участие на фирмата в обществени поръчки;
• Детайлен анализ на условията на тръжните процедури – документация, специфика на работите, технически проекти, образци за участие;
• Калкулиране на разходите за строителни работи (труд, материали, механизация, други преки и непреки разходи) в зависимост от обхвата на проекта;
• Изготвяне на анализни единични цени.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности