ГАЛАКСИ ИНВЕСТМЪНТ ГРУП ООД/ Royal Beach Barcelo logo

Спасител

“Галакси Инвестмънт Груп” ООД е водеща инвестиционна компания, оперираща в сферата на недвижимата собственост и туризма. Създадена през 1999 година, компанията превърна в своя отличителна характеристика високото качество на инвестиционните си проекти. Доказателство за това са уникалните по архитектура и дизайн проекти и спечелените призове в конкурсите – „Компания на годината”, „Най-ефективна инвестиция в туризма за 2007 г.”, „Сграда на годината”.

BARCELO е испанска хотелиерска верига, която управлява над 250 хотела в 22 държави, като повече от петнадесет години оперира и в България. Barcelo е символ на качество, комфорт и престиж.

В Barcelo Royal Beach, ние се грижим за хората, за да се чувстват възможно най-добре. Това се демонстрира в нашите основни ценности на Уважение, Почтеност, Смирение, Съпричастност, Креативност и Забавление.

За предстоящия летен сезон хотелски комплекс Barcelo Royal Beach в к.к. Слънчев бряг търси да назначи отговорни и организирани личности на длъжност "Спасител басейн“.

Основни задължения и отговорности:

  • Организира и извършва практическата работа по предотвратяване на водни инциденти.

  • Обезопасява плувните басейни намиращи се в хотелския комплекс.

  • Участва в поддръжката на басейните и прилежащата територия.

  • Следи за спазването на установения ред и хигиена на територията на плувните басейни и прилежащите части.

Нашите изисквания :

  • Сертификат за преминат курс на обучение.

  • Английски език на много добро разговорно ниво.

  • Отговорни и организирани с желание за работа.

Ние предлагаме :

  • Трудов договор с реално осигуряване.

  • Осигурена квартира или изплащане разходите за транспорт.

  • Работа в 5 звезден луксозен хотелски комплекс.

За повече информация, свързана с тази обява за работа, моля обадете се на тел.: 089 565 8831.

Ако проявявате интерес и сте готови да приемате предизвикателства, изпратете своето CV с актуална снимка, като посочите Ref.No на позицията за която кандидатствате.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм