СОРТИРОВАЧ/КИ

Текс Тийм ЕАД започва своята дейност през 1996 година и в момента е част от холдингова структура, специализирана в дейностите, свързани със събиране, сортиране и търговия на дрехи втора ръка от логистичните ни центрове във Варна и София. Това ни прави една от водещите компании в тази сфера, не само в България, но и в Източна Европа. Благодарение на дългогодишния ни опит, ние работим само с утвърдени доставчици и партньори, което ни гарантира стабилност и най-високо качество на суровини и продукция.

СОРТИРОВАЧ/КИ на дрехи
ТЕКС ТИЙМ” ЕАД започва своята дейност през 1996 година и днес е част от холдингова структура, специализирана в дейностите свързани със събиране, сортиране и търговия на дрехи втора употреба. „ТЕКС ТИЙМ” ЕАД е една от водещите компании в тази сфера, не само в България, но и в Източна Европа. Благодарение на дългогодишния опит в управлението на хора, ние сме изградили и ви предлагаме една приятелска и позитивна работна атмосфера.
Сортирането на дрехи е специална професия!
Ние търсим "СОРТИРОВАЧ/КИ на дрехи"
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дългосрочен ангажимент в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания;
• Трудов договор на 8-часов работен ден /от 8:00 до 16:30 часа/;
• Регламентирано работно време от понеделник до петък;
• Възможност за допълнителен персонален бонус;
• Ваучери за храна;
• Пътни;
• Въвеждащо обучение и стандарти на работа;
• Работа в сплотен и усмихнат екип.
ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Сортиране на дрехи от различни световни марки;
• Спазване на критерии при сортиране по качество и по артикули;
• Работа на поточна линия.
НИЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
• Приемане и спазване на Фирмените ценности;
• Лоялност към Работодателя;
• Комуникативност и позитивно настроение;
• Способност за общуване с различен тип хора;
• Висока степен на съзнателност и организираност;
• Енергичност и отдаденост в работата.
ВИЕ СТЕ ПОДХОДЯЩ КАНДИДАТ, АКО ПРИТЕЖАВАТЕ:
• Бързина и сръчност;
• Естетически усет спрямо качеството на дрехите.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография с актуална снимка и телефон за контакт.
Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Ние ще се свържем само с кандидати, одобрени след предварителния подбор по документи.
С изпращане на кандидатурата си за работа вие предоставяте съгласие за обработка на личните ви данни за целите на подбора. Всички данни, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

June 10th, 2022

Варна

Производство