Частно средно училище с ранно чуждоезиково обучение ЕСПА ЕООД logo

ШОФЬОР УЧИЛИЩЕН МИКРОБУС

Няма описание

ШОФЬОР УЧИЛИЩЕН МИКРОБУС с кат. D
Основни трудови задължения и отговорности:
• Ежедневно превозване на деца по утвърдени маршрути;
• Поддържа поверения бус в изрядно техническо и документално състояние;
• Спазва стриктно правилата за движение по пътищата;
• Оказва съдействие за извършване на част от стопанските дейности
в случай на необходимост;
Изисквания:
• Свидетелство за управление на МПС категория D;
• Удостоверение за психологическа годност;
• Удостоверение за професионална компетентност за превоз на пътници;
• Дигитална карта;
• Опит в работа с деца и превоз на ученици;
• Отговорно, грижливо и внимателно отношение към децата;
• Приветлив външен вид;
Предлагаме:
• Отлични условия на работа и възнаграждение в задружен и сплотен колектив;
• Трудов договор с ЧСУ С РЧЕО ЕСПА ЕООД ;
• Заплата по договаряне;
• Платен годишен отпуск - 20 работни дни;
• Осигурени безплатен обяд и транспорт;
• Карта за спорт MultiSport на преференциални цени;
Ако нашето предложение ви интересува и отговаряте на посочените изисквания, изпратете професионална автобиография с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, които предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД
и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери