Шофьор с категория C

„ЗИВ” ЕООД е динамично развиваща се българска компания, с утвърдена репутация, един от големите производители на захарни изделия в България. Зад този имидж стоят дългогодишен опит и традиции, квалифициран и високо мотивиран персонал, съвременни методи на управление, непрекъснато подобряване на продуктовия асортимент и всеотдайна работа в екип. За нас качеството е основополагащо и постоянна грижа. То е във всеки процес и дейност, като се нуждае от всеки един служител. Компанията разполага с производствени бази в гр. Балчик гр. Варна и в гр. Велико Търново, както и със собствени административна сграда и складова база в гр. Варна и гр. София, с голям собствен автопарк.

"ЗИВ" ЕООД търси да назначи ШОФЬОР за производствената си база в гр.Пловдив.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осъществява превоза на хранителни продукти в рамките на страната;
- Отговаря за техническата изправност на автомобилите, както за изрядността на документите.
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Образование – средно, основно;
- Квалификация – свидетелство за правоспособност за управление на МПС – категория С+E;
- Професионален опит – една година стаж по специалността.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор на пълен работен ден;
- Социални осигуровки;
- Работно облекло;
- Командировъчни;
- Ваучери за храна - по 10 лв. на отработен ден.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка и копие от диплома за завършено образование. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати. Личните данни на кандидатите ще бъдат обработени при условията на ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ. Изпращането на пълен набор документи е условие за разглеждане на кандидатурите.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство