ШОФЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ

АРОМАТИК-1 ЕООД е компания с основна дейност, ориентирана в дистрибуцията на препарати за професионална употреба, дезинфектанти, диспенсърни системи за WC и консумативи за заведения за бързо хранене, ресторанти, хотели, магазини и т.н. Дейността е свързана с доставка на място до обекти в областта.
За позиция "Шофьор-разносна търговия" в гр. Благоевград търсим мотивирани хора за кариерно развитие.
Описание на длъжността:
-обслужване на клиенти чрез представяне, офериране и продажба на продукти;
Основни задължения:
-посещава и обслужва клиенти в поверения му район;
-много добре запознат с предлаганите продукти;
-информира клиентите за характеристиките, в това число опаковка, окомплектовка и поддържане цена и количество на продуктите;
-поддържа търговския вид и хигиената на работното място;
-следи за търговския вид на предлаганите стоки;
-отчита дейността си пред прекия ръководител;
-стреми се за постигане на по-добри резултати и поддържане на добри взаимоотношения с клиентите;
-следи за точността на документацията;
-приема парични суми и издава нужните документи;
Изисквания:
-средно образование;
-шофьорска книжка-категория В;
-компютърна грамотност;
-организираност, комуникативност и умения за преговори
-работа в екип.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
-трудов договор на пълен работен ден / 8 часа /;
-стартово мотивиращо трудово възнаграждение за тази длъжност - 1000лв и бонуси за постигнати търговски резултати;
-пет дневна работна седмица;
-служебен автомобил;
-служебен телефон;
Ако имате интерес към посочената позиция, моля изпратете своята автобиография на български език, заедно с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
За повече информация : 0888 85 95 66

June 10th, 2022

Благоевград

Шофьори, Куриери