Шофьор - пласьор с категория В

Няма описание

Фирма "Симид Агро" ЕООД занимаваща се с производство и пласмент на хлебни изделия, търси да назначи шофьор-пласьор.
Изисквания към кандидатите:
- Притежаване на свидетелство за управление на МПС категория "В"
- Лоялност и коректност към работодателя и клиентите на фирмата
- Организираност, експедитивност и дисциплинираност
- Сходен професионален опит е предимство
Задължения:
- Спазване на графика за доставки до крайния клиент
- Опазване на поверения автомобил и имущество
- Спазване на търговската политика на компанията
Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки на пълния размер на възнаграждението
- Редовно и сигурно заплащане
- Платен годишен отпуск - 20дни
- Работно време - нощни смени
- Коректност в трудовите отношения
- Период на въвеждащо обучение
Ако предложението представлява интерес, моля изпратете ни своята кратка автобиография.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Предоставените от Вас лични данни ще бъдат третирани строго конфиденциално
по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери