Шофьор-пласьор разносна търговия на плодове и зеленчуци

Фрукт Къмпани Комерс ЕООД e лидер в разносната търговия на плодове и зеленчуци. Фирмата търси да назначи шофьор-пласьор за разносна търговия на плодове и зеленчуци.
Подходящи са кандидати, които отговарят на следните условия
- Човек с минимум средно образование.
- С отлични комуникативни способности.
- Готов за физическа работа.
- Съзнателно и отговорно отношение към работата.
- Лоялност и отговорност.
- Шофьорска книжка категория С
- С предимство са кандидатите с опит в търговията.
Основни задължения
- Подготвя продукцията в склада за експедиция
- Извършва товаро -разтоварни дейности
- Доставяне на стоката до клиента
Работи се в екип по двама
Стартово възнаграждение 1500лв.
Ако виждате възможност в предложението ни, моля, кандидатствайте с актуална автобиография.
Кандидатурите разглеждаме конфиденциално.
За интервю ще поканим само одобрените по документи кандидати.
Моля,кандидатите да се обаждат на посочения телефон във времевия диапазона от 09.00ч. до 13:00 ч. при положение,че отговарят на посочените изисквания:
0897894511
г-н Димитър Тончев

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери