ШОФЬОР - ПЛАСЬОР

Компанията е основана през 1997 година под името ВЕЛИН ХАДЖИЕВ ЕТ.По-късно през 2014 година в следствие на развитието, обхвата на обекти, които обслужва и спазване на българското законодателство е преименувана на ХАДЖИЕВИ КЪМПАНИ ЕООД.Основната ни дейност е търговия с пресни и сушени плодове и зеленчуци, ядки, подправки и други.Компанията извършва разнос и доставка на място в област Смолян за хотели, ресторанти, супермаркети, магазини, офиси, предприятия. Вече много години се стремим да удовлетворим изискванията на клиентите ни, като предлагаме високо качество, точност и коректност в доставките.ХАДЖИЕВИ КЪМПАНИ ЕООД има дългогодишни взаимоотношения с едни от най-големите български производители и вносители на пресни плодове и зеленчуци, благодарение на което гарантираме  качество и конкурентни цени на предлаганите от нас продукти!

Компанията е основана през 1997 година под името ВЕЛИН ХАДЖИЕВ ЕТ.
По-късно през 2014 година в следствие на развитието, обхвата на обекти, които обслужва и спазване на българското законодателство е преименувана на ХАДЖИЕВИ КЪМПАНИ ЕООД.
Основната ни дейност е търговия с пресни и сушени плодове и зеленчуци, ядки, подправки и други.
Компанията извършва разнос и доставка на място в област Смолян за хотели, ресторанти, супермаркети, магазини, офиси, предприятия.
Във връзка с разширяване на дейността се търси ШОФЬОР - ПЛАСЬОР.
Основни отговорности:
- Осигуряване на доставките на клиентите в договорените срокове;
- Носи отговорност за количеството и качеството на продуктите до
момента на тяхната доставка при клиентите;
- Отговаря за събраните пари от клиентите;
Нашите изисквания:
- Средно образование;
- Готовност за работа в динамична обстановка;
- Отговорна и комуникативна личност;
- Умение за работа в екип;
- Свидетелство за управление на МПС;
- Добро познаване на региона и търговската мрежа,
както и предишен опит на подобна позиция е предимство;
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Отлично възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие;
- Фирмено обучение;
- Работа в млад и амбициозен екип;
- Реални осигуровки;

June 10th, 2022

Смолян

Шофьори, Куриери