Express One Bulgaria / МИБМ ЕКСПРЕС ООД logo

ШОФЬОР НА ТЕЖКОТОВАРЕН АВТОМОБИЛ - кат. C

Express One Bulgaria е част от куриерската мрежа на Австрийски Пощи в Централна и Източна Европа.Куриерските фирми от групата на Австрийски Пощи оперират с над 40 сортировъчни и 100 оперативни центъра и 6 000 автомобила на територията на България, Словакия, Унгария, Хърватска, Сърбия, Черна Гора, Босна и Херцеговина и Турция.Express One предоставя още по-добра и качествена вътрешна и международна куриерска услуга, съобразена със стандартите на един от най-големите участници на пазара на куриерски услуги в Европа - Австрийски Пощи.

Express One България е част от куриерската мрежа на Австрийски Пощи (Post AT) в Централна и Източна Европа и е водеща в доставката на вътрешни и международни куриерски пратки. Във връзка с разрастване на дейностите, разширяване на мрежата си и увеличаване на пазарния дял, търсим високо мотивиран, отговорен, позитивно настроен член на екипа ни в гр. ШУМЕН, с желание за дългосрочна работа на длъжност: ШОФЬОР НА ТЕЖКОТОВАРЕН АВТОМОБИЛ - кат. C - нощен по маршрут гр.Шумен -гр. В.Търново.
Отговорности:
∙ Извършване на превоз на куриерски пратки по транспортната схема на компанията;
∙ Коректно попълване и водене на транспортната документация, съпътващи движението потранспортната схема на компанията;
∙ Разнос на куриерски пратки в дневен режим на работа;
∙ Спазване сроковете за доставка по транспортната схема;
∙ Стриктно спазване на Закона за Движение по Пътищата;
Изисквания:
∙ Свидетелство за управление на МПС кат.С, карта за професионална компетентност - категория C+E е сериозно предимство;
∙ Добри познания за устройството на автомобила, отговорно отношение към воденето на транспортната документация;
∙ Чувство за отговорност, дисциплиниран, самоинициативeн, организиран, лоялeн, умения за работа в екип;
∙ Стриктно спазване работните инструкции и стандартите наложени в компанията;
Ние предлагаме:
∙ Мотивиращо възнаграждение, обвързано с времето и ангажиментите;
∙ Допълнителни ежемесечни бонуси при показани резултати;
∙ Трудов договор с всички произтичащи от него придобивки;
∙ Възможности за допълнително обучение и развитие за сметка на компанията;
Документи за кандидатстване:
∙ Автобиография с актуална снимка

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери