Шофьор на специализиран камион

Няма описание

Хасково

Фирма "Ти енд Джи-мастер клийн" ООД, търси да назначи сериозен и отговорен човек на длъжността шофьор на специализиран автомобил за гр.Хасково.
Основната дейност на фирмата е отдаване под наем на химически тоалетни. Ние сме фирма с дългогодишен опит на пазара и една от водещите в тази сфера.
Изисквания :
- свидетелство за управление на МПС категория "В" или "С"
- коректност, организираност и отговорно отношение към работата
- изпълнителност и комуникативност
- основни технически познания за МПС
- чисто съдебно минало
Задължения:
- сервизно почистване на химически тоалетни със специализирани машини и консумативи
- коректно отношение към клиентите
- грижа за МПС- да бъде в изрядно техническо състояние
Ние предлагаме:
- сигурност и стабилност на работното място
- работно облекло
- служебен телефон
- трудов договор и осигуровки
- месечно възнаграждение 1000 лв.
Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография
или може да се свържете с нашият централен офис в гр.Хасково на тел:0887 814 418 и 038 661192 .
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Хасково

Шофьори, Куриери