Шофьор на пътностроителна машина

"HR-Consultant" е компания основана за да служи като мост между търсещите и предлагащите работа. Повече от агенция за подбор на персонал, нашата мисия е да помогнем на всеки търсещ работа, да открие своето мечтано работно място, при достойни и удовелетворяващи го условия. Ние вярваме, че всеки заслужава да работи с усмивка и да се чувства щастлив на работното място! Именно за да можем да гарантираме това, ние работим единственно с доказали се фирми, които също като нас, зачитат работната амосфера и ценят своя персонал.

"HR-Consultant" специализира в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор на персонал. Към момента, за наш клиент търсим да назначим отговорен и целеустремен човек на позиция „ Шофьор на пътностроителна машина"
Компанията предлага:
• Заплащане два пъти месечно (без закъснение)
• Твърда заплата 90-130лв на ден
• Служебен телефон и лични предпазни средства
• 7-8 почивни дни в месеца, по желание на служителя
• Осигурена безплатна леглова база за хора извън София
• Постоянна работа, трудов договор и осигуровки за сметка на работодателя
Отговорности:
- Управлява ПСМ
Изисквания:
- Задължителен опит в управление на една от следните машини
Гондола, самосвал, камион с кран или като сервизен техник
Ако проявявате интерес да се присъедините към нашия екип, моля, изпратете ни вашето CV с актуална ваша снимка. С кандидатите, включени в краткия списък, ще се свържем за интервю.
HR-Consultant притежава лиценз от Агенция по заетостта № 3294/11.03.2022

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери