ШОФЬОР НА БУС

Успешно развиваща се фирма в областта на отоплението, вентилацията и климатизацията търси да назначи в екипа си на позицията шофьор на бус .
ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно или висше образование;
-свидетелство за правоспособност за управление на МПС кат.В
-работа с документи - фактури, партидни листа и др.
-умение за работа в екип
-енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-стаж на подобна позиция е предимство;
ОТГОВОРНОСТИ:
-участва в подготовката на заявките, товаренето и подреждането на стоките, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа -
- Работно облекло;
- Динамични условия на труд;
- Работа в амбициозен екип;
- Трудов договор с фирма Дека Терм ООД
Моля да приложите АКТУАЛНА СНИМКА към документите за кандидатстване.
Кандидатури по тази обява без приложена снимка, няма да бъдат разглеждани.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери