Шофьор на бус до 3,5 тона

Строителна компания МАРИНСКИ ООД е основана през 2005 година в град Пловдив с предмет на дейност:   - промишлено и жилищно строителство   - извършване на строителни услуги   - проучване и проектиране в строителството От 2006 година дейността й се концентрира основно в строителството на жилищни и промишлени сгради на територията на град Асеновград. С високото качество на изпълнение и професионалното отношение към клиенти, партньори и инвеститори МАРИНСКИ ООД за кратко време успява да се превърне в една от водещите строителни компании в града и региона. На 18.02.2008г. Камарата на строителите в България вписва компанията в Централния професионален регистър на строителя, а в края на месец септември 2008г. МАРИНСКИ ООД е сертифицирана по международния стандарт за качество ISO 9001:2008.

Асеновград

Строителна компания " Марински" ЕООД търси да назначи шофьор на фирмен бус до 3,5 тона. Предимство е свидетелство за управление на мотокар и/или електрокар.
Задължения:
- Извършва доставки до клиенти и обекти на фирмата в Област Пловдив
- Участва в товаро-разтоварните операции
- Отговаря материално за наличните стоки в превозното средство
- Отговаря за изрядното техническо състояние и добрия външен вид на поверените му МПС
- Спазва изискванията за безопасност и изпълнява възложените му задачи
Необходима квалификация:
- Свидетелство за управление на МПС кат. В, други категории ще се считат за предимство
- Стаж като активен шофьор
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Пълен работен ден
- Редовно и сигурно заплащане
При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете актуална автобиография. Кандидатурите ще бъдат разглеждани напълно конфиденциално.

June 10th, 2022

Асеновград

Шофьори, Куриери