ШОФЬОР НА БУС до 3.5 Т

Шофьор на БУС до 3.5 Т
Фирма „ Лорекс Груп” ЕООД е лидер в областта - производство, доставка и монтаж на Алуминиева и PVC дограма, окачени и вентилируеми фасади, еталбонд, щори, комарници, стъклопакети. С индивидуалния подход към всеки клиент, оферта или поръчка, както и с коректното и качествено изпълнение, фирма „ Лорекс Груп” ЕООД се превърна в предпочитан партньор, както за дистрибутори и частни клиенти, така и за корпоративните клиенти.
Във връзка с увеличаващия се обем на работа, Ви предлагаме възможността да се присъедините към нашия успешен и мотивиран екип от професионалисти в производствената ни база, които спомагат за реализирането на основните приоритети и принципи на нашата фирма.
Задължения:
- извършва доставки със служебен автомобил до складове на фирмата в страната
- извършва товаро - разтоварна дейност
- отговаря за техническата изправност на автомобилите, както за изрядността на документите
- носи отговорност за материалните запаси
Изисквания:
- средно образование
- свидетелство за управление на МПС, категория В /категория С предимство/
- отговорност и желание за работа
- отлични комуникативни умения;
- възможност за пътувания в страната
- позитивно излъчване и предприемчив дух
- отношението към клиентите
- отговорност към работата, екипа и задачите
- непрекъснато желание за усъвършенстване и обучение
Ние предлагаме:
- Трудово правни отношения;
- Дългосрочно сътрудничество;
В случай, че отговаряте на изискванията ни и проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете Автобиография на български език придружена с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати за да бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби