Шофьор

Няма описание

ВИА ЛОГИСТИК“ ЕООД е специализирана в извършването на международни превози и спедиторски услуги, част от холдинг ТЕД Кепитaл АД.
Във връзка с увеличаването на автопарка си и разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи на работа професионални шофьори, за работа в България и страните съседки на България, без Турция.
“ВИА ЛОГИСТИК” поставя високи професионални и лични критерии към своите служители, но в замяна гарантира спокойно бъдеще и възможности за сериозно професионално развитие в голяма и стабилна компания.
Фирмата предлага:
• Коректно и своевременно заплащане;
• Бонусна система, даваща възможност за достигане на най-високо ниво на европейско заплащане в бранша;
• Добри условия за работа;
• Трудов договор и осигуровки;
• Прави Курсове - България - България
• Нови камиони Евро 5 и Евро 6.
Всички камиони на фирмата са оборудвани с GPS система, с помощта на която се осъществява постоянно следене на товарите и връзка с шофьорите.
Изисквания:
• Книжка категория мин. С+Е;
• Карта за професионална компетентност;
• Дигитална карта за тахограф;
• Свидетелство за психологическа годност;
• Познаване на документите свързани с транспорта;
• Лоялност, коректност и дългосрочни намерения към фирмата;
• Отлична поддръжка и стопанисване на повереното Ви МПС.
• Трудова книжка
• Диплома за завършено образование
Отговорности:
• Управление на нови транспортни композиции;
• Извършване на превоз на стоки до клиенти в указаните срокове само в България;
• Спазване на фирмените правила и норми на работа;
• Регулярна отчетност към Мениджмънта на компанията.
За допълнителна информация:
0886 000 438 - Рангел Ташев
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на допълнително интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери