Шофьор, лекотоварен автомобил

Няма описание

„Славянка“ ЕАД гр. Горна Оряховица търси да назначи Шофьор, лекотоварен автомобил.
Основни задължения:
Зареждане на търговската мрежа с хляб, хлебни и сладкарски изделия по предварително утвърден маршрут и приети заявки от клиенти.
Привличане на нови клиенти.
Спазване на работното време и графика за доставки до крайния клиент.
Работа с касов апарат и ежедневно отчитане на извършените продажби.
Извършва товаро-разтоварна дейност.
Носи материална отговорност за поверените му стоки, имущество и автомобил.
Изисквания:
Притежаване на свидетелство за управление на МПС.
Организираност, експедитивност и дисциплинираност.
Лоялност и коректност към работодателя и клиентите на фирмата.
Сходен професионален опит е предимство.
Ние предлагаме:
Атрактивно и редовно заплащане
Трудов договор
Работно време - по график
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас моля изпратете ни актуална автобиография.
Документи за кандидатстване се приемат и на място на адрес гр.Горна Оряховица, ул.“Родопи“1.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Производство