ТАБАК КОМ ИНЖЕНЕРИНГ ООД - град Варна logo

ШОФЬОР, ЛЕК АВТОМОБИЛ ДО 9 МЕСТА

Няма описание

Фирма Табак Ком Инженеринг ООД търси да назначи лоялен и отговорен човек за позицията "Шофьор, лек автомобил до 9 места", в сферата на осветлението и осветителните тела.
Основни длъжностни задължения:
-Управлява поверения му автомобил по зададени от ръководителя на предприятието маршрути.
- Съхранение и контрол на поверената стока.
Изисквания:
- Способност за бърза адаптация и учене на нови неща;
- Шофьорска книжка кат. Б.
Ние предлагаме:
- Работа в интересна и динамична среда.
- 8 часов работен ден, 5 дневна работна седмица
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.
Работно място: гр. Варна

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности