Express One Bulgaria / МИБМ ЕКСПРЕС ООД logo

Шофьор - куриер

Express One Bulgaria е част от куриерската мрежа на Австрийски Пощи в Централна и Източна Европа.Куриерските фирми от групата на Австрийски Пощи оперират с над 40 сортировъчни и 100 оперативни центъра и 6 000 автомобила на територията на България, Словакия, Унгария, Хърватска, Сърбия, Черна Гора, Босна и Херцеговина и Турция.Express One предоставя още по-добра и качествена вътрешна и международна куриерска услуга, съобразена със стандартите на един от най-големите участници на пазара на куриерски услуги в Европа - Австрийски Пощи.

Фирма Express One търси да назначи шофьор-куриер на бус за област В.Търново
Задължения
-Спазване правилата наложени от компанията
-Разнос на пратки с автомобил в поверения му район
-Спазване сроковете за доставка
-Стриктно спазване на обявения му маршрут
-Грижа за поверения му автомобил
Изисквания
-Умения за работа в екип
-Комуникативност
-Отговорност към поставените задачи
-Стриктно водене на документацията
-Чиста шофьорска книжка
Фирмата предлага
-Трудов договор
-Добри условия на труд
-Служебен телефон
-Служебен автомобил

June 10th, 2022

Велико Търново

Шофьори, Куриери