Шофьор кат B

Няма описание

ОПИСАНИЕ: България Пласт Трейд ЕООД търси шофьор за разнос на ПВЦ и АЛУМИНИЕВИ прозорци и врати за гр.Плевен
ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование;
-шофьорска книжка-кат B
-работа с документи;
-енергичен, позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-стаж на подобна позиция е предимство;
ОТГОВОРНОСТИ:
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка в определен район;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
Какво можем да Ви предложим?
- Добри условия на труд
- Добро заплащане;
- Допълнително възнаграждение според постигнатите резултати;
- Обучение в сферата на цеха
- Сплотен колектив и приятна работна среда;
Ако мислите , че сте подходящ за целта, може да кандидатствате с Вашето CV !

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери