Шофьор-доставчик с личен автомобил

Френд Китчън ЕООД - собственик на ресторант-пицария Mamma Mia - е частна българска компания, която започва своята активна дейност през 1995 г. През последните 27 години компанията непрекъснато се развива, разраства и утвърждава в сферата на ресторантьорството в България.
Компанията търси да назначи шофьор-доставчик на храна за обекта си на ул. Шишман 39.
Отговорности:
• Извършване на доставки до адрес на клиенти.
• Осигуряване на качествено обслужване, спазвайки всички заложени стандарти за работа с клиенти.
• Безопасно шофиране, съобразено с правилника за движение.
• Спазване на Правилника за вътрешен трудов ред.
Изисквания:
• Шофьорска книжка.
• Лъчезарност и желание за работа с клиенти.
• Комуникативност и умение за работа в екип.
• Клиентоориентирано поведение.
• Познаването на районите за доставки ще се счита за предимство.
Ние предлагаме:
• Добри условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип.
• Гъвкаво работно време.
• Постоянен и дългосрочен ангажимент.
• Заплащане, обвързано с личните резултати.
Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес и желаете да станете част от екипа ни, моля изпратете ни своята автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери