Шофьор - доставчик

DESY TRADING is a trading company with experience in the area of the apparel industry. Our company was founded in 1991. Our team believes that being close to the client, knowing their needs and expectations in combination with good quality of the products and excellent service are the keys of being a leader on the market. We provide our team of young, creative and motivated employees a social security and possibility of carrier development.

ДЕСИ ТРЕЙДИНГ ЕООД е търговска фирма предлагаща техника и консумативи в областта на шевната индустрия. Фирмата е 30 години на пазара и поради разрастването и желанието на клиентите да получават все по-добър сервиз се нуждаем от млад, енергичен и отговорен шофьор - доставчик с потенциал за кариерно развитие.
Ние предлагаме:
1. Трудов договор
2. Пълен работен ден - 09:00 - 17:00ч. - Понеделник - Петък.
3. Атрактивно заплащане - +/- 1100 лева (нето)
4. Добри условия на работа
5. Възможност за кариерно израстване
Отговорности:
- материално отговорно лице
- доставя стоките от склада до клиентите на фирмата
- товари фирмения бус в склада на фирмата в Пловдив и проверява стоката по фактури
Изисквания:
- шофьорска книжка категория В
- опит на подобна позиция се счита за предимство;
- добър говорим турски език ще се счита за предимство
- способност за работа в екип
- гъвкаво работно време и професионализъм
- работна седмица - от понеделник до петък.
Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към позицията, изпратете ни Ваша автобиография.Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Контакт ще установим само с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби