Певецова, Количков and Чупетловска-2007 logo

ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК НА ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН - СПЗ МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ

Кънвиниънс АД с търговска марка ЕBAG е онлайн супермаркет, който изпълнява доставки на хранителни продукти в София, Перник, Пловдив и околни населени места повече от 5 години. Мисията на нашата компания е да създадем за хората преживяване от ново поколение, като им предоставим иновативна услуга и достъп до желаното разнообразие от качествена храна и по-добър живот. Нашата визия е да бъдем най-ориентираната към хората компания, която предоставя бързо, удобно и модерно решение, чрез силата на технологиите. Смели и амбициозни, готови за всяко следващо предизвикателство. Вярваме, че успехът зависи от нас, работим с енергия и в синергия. Нашите ценности са: - Тук сме, за да сме най-добрите на пазара. Постояно иновираме и променяме статуквото. - Водим се от данните и благодарение на тях правим непрекъснати подобрения, за да бъдем най-ориентираната към хората компания. - Предлагаме желано разнообразие от продукти с изключително качество, бърза, удобна и модерна услуга и персонализирано отношение към нашите клиенти, което ни отличава и прави лидер на пазара. - Постоянно създаваме нови или усъвършенствани решения и така правим старите излишни. - Поставяме клиента в центъра на нашата вселена. Правим и невъзможното, за да го удовлетворим. - Познаваме и разбираме нашите клиенти и отговаряме позитивно на техните нужди. Мислим за стойноста, която добавяме във всичко, което създаваме и така печелим висока оценка и доверие. - Успяваме заедно! - Наемаме най-добрите хора, защото ценим многообразието от таланти, перспективи, опит и амбиция. - Постоянното усъвършенстване е наша страст. Затова непрекъснато учим и се развиваме като личности и професионалисти. - Ние сме смели и не се страхуваме да вземаме решения. Имаме автономност, но носим отговорност за резултатите. - Ние сме отворени, открити, честни и уважителни един към друг. - Отнасяме се с необходимото внимание, грижа и отговорност към нашата работа и нейното отражение върху околната среда.

Кънвиниънс АД с търговска марка eBag е онлайн супермаркет, който изпълнява доставки на хранителни и нехранителни продукти в София, Перник, Пловдив и близките населени места повече от 6 години.

Кои сме ние?
Ние правим пазаруването на качествена храна лесно и удобно, за да могат нашите клиенти да се фокусират върху истински важните неща.
Дейността на компанията ни се разширява и търсим за екипа си мотивирани и с желание за работа позитивни хора за позицията шофьор - доставчик,

Основни задължения:
• Извършване на навременни доставки до адресите на клиентите на eBag;
• Осигуряване на отлично обслужване на клиентите и навременно отчитане на парични средства;
• Безопасно шофиране, съобразено с правилника за движение по пътищата;
• Спазване на фирмените стандарти за работа на компанията;

Изисквания:
• Шофьорска книжка, категория В, минимум 3 години;
• Опит като шофьор, доставчик / куриер – минимум 1 година;
• Отлично познаване на пътната мрежа на град София;
• Много добри технически познания относно поддръжката на лекотоварен автомобил;
• Високо ниво на дисциплина;
• Отлични комуникативни умения;
• Отговорност, организираност и умения за работа с парични средства;
• Внимание, прецизност и ориентация към качество и резултати;
• Справка от КАТ за глоби/нарушения;

Нашето предложение:
• Работи се по график 2/2, 3/1, 4/2, 5/2 на пълен работен ден (12 часова смяна) с работни смени от: 07:00-19:00 ч.; 08:00-20:00 ч.; 09:00-21:00 ч.; и 10:00-22:00 ч.;
• Има  възможност за работа на осем часов работен ден  по график 4/2 с работни смени: 07:00-15:00ч. и от 15:00-23:00ч.
• Конкурентно възнаграждение, обвързано с индивидуалните резултати в работата;
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие в компанията;
• Опция за ДЗО и карта Multisport
• 10 % отстъпка и безплатна доставка при пазаруване от eBag

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и GDPR и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби