Шофьор - доставчик

Няма описание

Фирма "Уно Моменто" ООД търси да назначи шофьори за доставка и разнос на хранителни стоки за к.к. Слънчев бряг и региона.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор
- Много добро възнаграждение
- Работно време 8 часов работен ден / редовна смяна
- Изплащане на пътни/квартирни разходи
- Възможност за целогодишна работа;
- Възможност за обучение и реализация;
- Коректност;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование;
- Свидетелство за управление на МПС, категория "В";
- Здравна книжка;
- Организираност и точност;
- Стриктност при изпълнение на възложените задачи;
Основни задължения
- Подготвя продукцията в склада за експедиция
- Извършва товаро-разтоварни дейности
- Подрежда продукцията в склада
- Доставяне на стоката до клиента
- Поддържане на добрата хигиена на работното място и транспортните средства;
- Спомагателни дейности при осъществяването на продажби
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби